BIP - Biuletyn Informacji Publicznych
Strona główna / Struktura organizacyjna /

Struktura organizacyjna

Informacje udostepniono: 2007-10-03 10:40:58

Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
Kustosz
mgr Roman F. Kochanowicz

Zastępca Dyrektora ds. administracyjno-gospodarczych
Monika Salamon-Miłoboszewska
e-mail:monika.miloboszewska@muzeumromantyzmu.pl


Sekretariat
Asystentka Dyrektora
Agnieszka Kowalska
tel/fax (023) 671 70 25
www: muzeumromantyzmu.pl
e-mail: mr@muzeumromantyzmu.pl

Dział Historii
Kierownik Działu
Kustosz
Rafał Wróblewski
e-mail: rafal.wroblewski@muzeumromantyzmu.pl

Kustosz
Izabela Wróblewska
e-mail: iza.wroblewska@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Beata Woźniak
e-mail: beata.wozniak@muzeumromantyzmu.pl

Dział Sztuki
Kierownik Działu
Kustosz
Leszek Nowaliński
e-mail: ln@muzeumromantyzmu.pl, leszek.nowalinski@muzeumromantyzmu.pl

Asystent muzealny
Magdalena Bral
e-mail: mb@muzeumromantyzmu.pl, magdalena.bral@muzeumromantyzmu.pl

Dział Naukowo – Wydawniczy
Kierownik Działu
Kustosz
Aldona Łyszkowska
e-mail: aldonal@muzeumromantyzmu.pl, aldona.lyszkowska@muzeumromantyzmu.pl

Adiunkt
Wojciech Jerzy Górczyk
e-mail: wojciech.gorczyk@muzeumromantyzmu.pl

Dział Edukacji
p.o. Kierwonika Działu
Paulina Rybczyńska
e-mail: paulina.rybczynska@muzeumromantyzmu.pl

Dział Obsługi Turystycznej i Promocji
Kierownik Działu
Alicja Wodzyńska
e-mail: alicjaw@muzeumromantyzmu.pl,  alicja.wodzynska@muzeumromantyzmu.pl

Główny specjalista
Jacek Tyc
e-mail: jacek.tyc@muzeumromantyzmu.pl

Przewodnicy muzealni
Renata Kowalska
e-mail: renata.kowalska@muzeumromantyzmu.pl

Emilia Niwińska
e-mail: Emilia.niwinska@muzeumromantyzmu.pl

Grażyna Komenda

Dział Biblioteka i Archiwum
p.o. Kierownika Działu
Agnieszka Wichowska
e-mail: aw@muzeumromantyzmu.pl, agnieszka.wichowska@muzeumromantyzmu.pl

Główny specjalista
Michał Krzyżanowski
e-mail: michal.krzyzanowski@muzeumromantyzmu.pl

Dział Finansowo – Księgowy
Główny Księgowy
Elżbieta Bojko
e-mail: elzbieta.bojko@muzeumromantyzmu.pl

p.o. Kierownika Działu Finansowo - Księgowego
Agnieszka Szcześniak
e- mail: agnieszka.szczesniak@muzeumromantyzmu.pl

Starsza Księgowa
Agnieszka Bieniek
e-mail: agnieszka.bieniek@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. administracyjno-księgowych
Jolanta Pawlicka – Rama
e-mail: jolanta.pawlicka-rama@muzeumromantyzmu.pl
 
Dział Administracji

Specjalista ds. administracji personalnej
Wiesława Dorota Lipka
e-mail: dorota.lipka@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Ewa Pielech
e-mail: ewa.pielech@muzeumromantyzmu.pl
 
Dział Działalności Gospodarczej
Kierownik Działu
Anna Leszczyńska
e-mail: gastronomia@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
Joanna Dudkiewicz
e-mail: joanna.dudkiewicz@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
Emilia Swoboda
e-mail: emilia.swoboda@muzeumromantyzmu.pl

Dział Techniczny
Kierownik Działu
Arkadiusz Grabowski
e-mail: arek@muzeumromantyzmu.pl, arkadiusz.grabowski@muzeumromantyzmu.pl

Dział Park i Zwierzyniec
p.o. Kierownika Działu
Rafał Kamiński
e-mail: rafal.kaminski@muzeumromantyzmu.pl

Wewnętrzna Służba Ochrony
Szef Ochrony
Tomasz Waszczak
e-mail: mr@muzeumromantyzmu.pl

Sklepik Muzealny
Kasjer Sprzedawca
Ewa Bieńkowska
e-mail: sklepik@muzeumromantyzmu.pl

 


Liczba wyświetleń: 9098
wersja do druku rejestr zmian
Opublikowane przez: Arkadiusz Grabowski
Data publikacji: 2007-10-03 10:40:58

Modifikowane przez: Alicja Wodzyńska
Data modyfikacji: 2017-09-12 12:18:18