BIP - Biuletyn Informacji Publicznych
Strona główna / Struktura organizacyjna /

Struktura organizacyjna

Informacje udostepniono: 2007-10-03 10:40:58

Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Kustosz
mgr Roman F. Kochanowicz

 

 

Sekretariat

Referent
Agnieszka Kowalska

tel/fax (023) 671 70 25

www: muzeumromantyzmu.pl

e-mail: mr@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Dział Finansowo – Księgowy

 

Główny Księgowy
Elżbieta Bojko
e-mail: elzbieta.bojko@muzeumromantyzmu.pl

 

p.o. Kierownika Działu Finansowo - Księgowego
Agnieszka Szcześniak

e- mail: agnieszka.szczesniak@muzeumromantyzmu.pl

 

Starsza Księgowa

Agnieszka Bieniek
e-mail: agnieszka.bieniek@muzeumromantyzmu.pl

 

Specjalista ds. administracyjno-księgowych
Jolanta Pawlicka - Rama
e-mail: jolanta.pawlicka-rama@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Dział Administracji

 

Kierownik Działu
Monika Salamon - Miłoboszewska
e-mail:monika.miloboszewska@muzeumromantyzmu.pl

 

Specjalista ds. administracji personalnej
Wiesława Dorota Lipka

e-mail: dorota.lipka@muzeumromantyzmu.pl

 

Referent

Ewa Pielech

e-mail: ewa.pielech@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Dział Naukowo – Wydawniczy

 

Kierownik Działu

Kustosz

Aldona Łyszkowska

e-mail: aldonal@muzeumromantyzmu.pl, aldona.lyszkowska@muzeumromantyzmu.pl

 

Adiunkt
Wojciech Jerzy Górczyk

e-mail: wojciech.gorczyk@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Dział Sztuki

 

Kierownik Działu

Kustosz
Leszek Nowaliński
e-mail: ln@muzeumromantyzmu.pl, leszek.nowalinski@muzeumromantyzmu.pl

 

Asystent muzealny
Magdalena Bral

e-mail: mb@muzeumromantyzmu.pl, magdalena.bral@muzeumromantyzmu.pl

 

Dział Historii

KierownikDziału
Kustosz
Rafał Wróblewski
e-mail: rafal.wroblewski@muzeumromantyzmu.pl

Kustosz
Izabela Wróblewska

e-mail: iza.wroblewska@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Beata Woźniak
e-mail: beata.wozniak@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Dział Edukacji i Promocji

 

Kierownik Działu
Alicja Wodzyńska

e-mail: alicjaw@muzeumromantyzmu.pl,  alicja.wodzynska@muzeumromantyzmu.pl

 

Główny specjalista

Jacek Tyc

e-mail: jacek.tyc@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Przewodnicy muzealni

 

Renata Kowalska

e-mail: renata.kowalska@muzeumromantyzmu.pl

 

 

Biblioteka i Archiwum

 

Starszy Bibliotekarz
Agnieszka Wichowska
e-mail: aw@muzeumromantyzmu.pl,  agnieszka.wichowska@muzeumromantyzmu.pl

Główny specjalista
Michał Krzyżanowski
e-mail: michal.krzyzanowski@muzeumromantyzmu.pl

 

Dział Techniczny

Kierownik Działu
Arkadiusz Grabowski
e-mail: arek@muzeumromantyzmu.pl, arkadiusz.grabowski@muzeumromantyzmu.pl

Zastępca Kierownika Działu
Rafał Kamiński
e-mail: rafal.kaminski@muzeumromantyzmu.pl

 

Sklepik Muzealny
Kasjer Sprzedawca
Ewa Bieńkowska
e-mail: sklepik@muzeumromantyzmu.pl

 

Gastronomia - Dział Działalności Gospodarczej

Kierownik Działu
Anna Leszczyńska
e-mail: gastronomia@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
Joanna Dudkiewicz
e-mail: joanna.dudkiewicz@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
Emilia Swoboda
e-mail: emilia.swoboda@muzeumromantyzmu.pl

 

Wewnętrzna Służba Ochrony
Szef Ochrony
Tomasz Waszczak

e-mail: mr@muzeumromantyzmu.pl

 


Liczba wyświetleń: 8805
wersja do druku rejestr zmian
Opublikowane przez: Arkadiusz Grabowski
Data publikacji: 2007-10-03 10:40:58

Modifikowane przez: Alicja Wodzyńska
Data modyfikacji: 2017-03-06 12:10:38