BIP - Biuletyn Informacji Publicznych
Strona główna / Struktura organizacyjna /

Struktura organizacyjna

Informacje udostepniono: 2007-10-03 10:40:58

Dyrektor Muzeum Romantyzmu w Opinogórze
Kustosz
mgr Roman F. Kochanowicz

Zastępca Dyrektora ds. administracyjno-gospodarczych
Monika Salamon-Miłoboszewska
e-mail:monika.miloboszewska@muzeumromantyzmu.pl

Zastępca Dyrektora ds. zbiorów i eksponatów
Ryszard Dziadak
e-mail: ryszard.dziadak@muzeumromantyzmu.pl


Sekretariat
Asystentka Dyrektora
Katarzyna Noworucka
tel/fax (023) 671 70 25
www: muzeumromantyzmu.pl
e-mail: mr@muzeumromantyzmu.pl

Dział Historii

Kierownik Działu
Kustosz
Rafał Wróblewski
e-mail: rafal.wroblewski@muzeumromantyzmu.pl

Kustosz
Izabela Wróblewska
e-mail: iza.wroblewska@muzeumromantyzmu.pl

Dział Sztuki

Kierownik Działu
Kustosz
Leszek Nowaliński
e-mail: ln@muzeumromantyzmu.pl, leszek.nowalinski@muzeumromantyzmu.pl

Asystent muzealny
Magdalena Bral
e-mail: mb@muzeumromantyzmu.pl, magdalena.bral@muzeumromantyzmu.pl

Dział Naukowo – Wydawniczy

Kierownik Działu
Kustosz
Aldona Łyszkowska
e-mail: aldonal@muzeumromantyzmu.pl, aldona.lyszkowska@muzeumromantyzmu.pl

Adiunkt
Wojciech Jerzy Górczyk
e-mail: wojciech.gorczyk@muzeumromantyzmu.pl

Dział Edukacji

Kierownik Działu
Paulina Rybczyńska
e-mail: paulina.rybczynska@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Emilia Niwińska
e-mail: emilia.niwinska@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Sylwia Blekicka
e-mail: sylwia.blekicka@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Angelika Wójcicka
e-mail: angelika.wojcicka@muzeumromantyzmu.pl

Dział Obsługi Turystycznej i Promocji

P O Kierownik Działu
Marta Olszewska
e-mail: marta.olszewska@muzeumromantyzmu.pl

Główny specjalista
Igor Krajewski
e-mail: igor.krajewski@muzeumromantyzmu.pl

Przewodnicy muzealni
Renata Kowalska
e-mail: renata.kowalska@muzeumromantyzmu.pl

Grażyna Komenda
e-mail: grazyna.komenda@muzeumromantyzmu.pl

Kustosz
Beata Woźniak
e-mail: beata.wozniak@muzeumromantyzmu.pl

Dział Biblioteka i Archiwum

Kierownik Działu
Agnieszka Wichowska
e-mail: aw@muzeumromantyzmu.pl, agnieszka.wichowska@muzeumromantyzmu.pl

Główny specjalista
Michał Krzyżanowski
e-mail: michal.krzyzanowski@muzeumromantyzmu.pl


Dział Finansowo – Księgowy

Główny Księgowy
Elżbieta Bojko
e-mail: elzbieta.bojko@muzeumromantyzmu.pl

Starsza Księgowa
Agnieszka Szcześniak
e- mail: agnieszka.szczesniak@muzeumromantyzmu.pl

Księgowa
Elżbieta Michalak
e-mail: teresa.michalak@muzeumromantyzmu.pl

Księgowa
Lena Bartosiewicz
e-mail: lena.bartosiewicz@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. administracyjno-księgowych
Jolanta Pawlicka – Rama
e-mail: jolanta.pawlicka-rama@muzeumromantyzmu.pl
 
Dział Administracji

Kierownik Działu
Wiesława Dorota Lipka
e-mail: dorota.lipka@muzeumromantyzmu.pl

Główny specjalista ds. zamówień publicznych
Ewa Pielech
e-mail: ewa.pielech@muzeumromantyzmu.pl

Referent
Magdalena Wojciechowska
e-mail: magdalena.wojciechowska@muzeumromantyzmu.pl

Asystentka Dyrektora
Katarzyna Noworucka
e-mail: mr@muzeumromantyzmu.pl
 
Dział Działalności Gospodarczej

Kierownik Działu
Anna Leszczyńska
e-mail: gastronomia@muzeumromantyzmu.pl

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
Joanna Dudkiewicz
e-mail: joanna.dudkiewicz@muzeumromantyzmu.pl

Szef kuchni
Małgorzata Kowalska

Dział Techniczny

Kierownik Działu
Arkadiusz Grabowski
e-mail: arek@muzeumromantyzmu.pl, arkadiusz.grabowski@muzeumromantyzmu.pl

Dział Park i Zwierzyniec

Kierownik Działu
Rafał Kamiński
e-mail: rafal.kaminski@muzeumromantyzmu.pl


Wewnętrzna Służba Ochrony

Szef Ochrony
Tomasz Waszczak
e-mail: wso@muzeumromantyzmu.pl

Sklepik Muzealny

Kasjer Sprzedawca
Beata Czerwińska
e-mail: sklepik@muzeumromantyzmu.pl

 

 


Liczba wyświetleń: 11250
wersja do druku rejestr zmian
Opublikowane przez: Arkadiusz Grabowski
Data publikacji: 2007-10-03 10:40:58

Modifikowane przez: Paulina Rybczyńska
Data modyfikacji: 2019-10-15 11:56:02